Cover Gomine Utlra Transparent Baseus Simple Series Case Per Samsung Note 8 / S9 / S9 Plus

Cover Gomine Utlra Transparent Baseus Simple Series Case Per Samsung Note 8 / S9 / S9 Plus
Cover Gomine Utlra Transparent Baseus Simple Series Case Per Samsung Note 8 / S9 / S9 Plus
Cover Gomine Utlra Transparent Baseus Simple Series Case Per Samsung Note 8 / S9 / S9 Plus
Cover Gomine Utlra Transparent Baseus Simple Series Case Per Samsung Note 8 / S9 / S9 Plus
Cover Gomine Utlra Transparent Baseus Simple Series Case Per Samsung Note 8 / S9 / S9 Plus
Cover Gomine Utlra Transparent Baseus Simple Series Case Per Samsung Note 8 / S9 / S9 Plus
Cover Gomine Utlra Transparent Baseus Simple Series Case Per Samsung Note 8 / S9 / S9 Plus
Cover Gomine Utlra Transparent Baseus Simple Series Case Per Samsung Note 8 / S9 / S9 Plus
Cover Gomine Utlra Transparent Baseus Simple Series Case Per Samsung Note 8 / S9 / S9 Plus
Cover Gomine Utlra Transparent Baseus Simple Series Case Per Samsung Note 8 / S9 / S9 Plus

Cover Gomine Utlra Transparent Baseus Simple Series Case Per Samsung Note 8 / S9 / S9 Plus

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,300 Oferte Lek 700 Ulje 46%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER SIMPLICITY SERIES CASE

MARKA : BASEUS

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNG

MATERIALI : TPU

NGJYRA : E ZEZE TRANSPARENTE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM SUPER TRANSPARENT

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%