Cover Gomine Ultra Transparente G-case Icy Series Per Samsung J4 2018/ J6 2018/ S8 / S8 Plus / Note 8 / S9 / S9 Plus / Note 9

Cover Gomine Ultra Transparente G-case Icy Series Per Samsung J4 2018/ J6 2018/ S8 / S8 Plus / Note 8 / S9 / S9 Plus / Note 9
Cover Gomine Ultra Transparente G-case Icy Series Per Samsung J4 2018/ J6 2018/ S8 / S8 Plus / Note 8 / S9 / S9 Plus / Note 9
Cover Gomine Ultra Transparente G-case Icy Series Per Samsung J4 2018/ J6 2018/ S8 / S8 Plus / Note 8 / S9 / S9 Plus / Note 9
Cover Gomine Ultra Transparente G-case Icy Series Per Samsung J4 2018/ J6 2018/ S8 / S8 Plus / Note 8 / S9 / S9 Plus / Note 9
Cover Gomine Ultra Transparente G-case Icy Series Per Samsung J4 2018/ J6 2018/ S8 / S8 Plus / Note 8 / S9 / S9 Plus / Note 9
Cover Gomine Ultra Transparente G-case Icy Series Per Samsung J4 2018/ J6 2018/ S8 / S8 Plus / Note 8 / S9 / S9 Plus / Note 9
Cover Gomine Ultra Transparente G-case Icy Series Per Samsung J4 2018/ J6 2018/ S8 / S8 Plus / Note 8 / S9 / S9 Plus / Note 9
Cover Gomine Ultra Transparente G-case Icy Series Per Samsung J4 2018/ J6 2018/ S8 / S8 Plus / Note 8 / S9 / S9 Plus / Note 9
Cover Gomine Ultra Transparente G-case Icy Series Per Samsung J4 2018/ J6 2018/ S8 / S8 Plus / Note 8 / S9 / S9 Plus / Note 9
Cover Gomine Ultra Transparente G-case Icy Series Per Samsung J4 2018/ J6 2018/ S8 / S8 Plus / Note 8 / S9 / S9 Plus / Note 9

Cover Gomine Ultra Transparente G-case Icy Series Per Samsung J4 2018/ J6 2018/ S8 / S8 Plus / Note 8 / S9 / S9 Plus / Note 9

MODELI
Cmimi real Lek 1,300 Oferte Lek 800 Ulje 38%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
 • Produkt origjinal
 • Cilesi e larte
 • Pagesa ne dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER ICY SERIES

MARKA : G-CASE

MODELI : ICY SERIES 

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNG

MATERIALI : TPU 

NGJYRA : TRANSPARENTE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM ULTRA TRANSPARENT ME MBROJTJE TE SHUMEFISHUAR NE QOSHE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER GOMINE