Cover Gomine Transparente Me Shkelqim Metalik G-case Plating Tpu Series Per Samsung S9

Cover Gomine Transparente Me Shkelqim Metalik G-case Plating Tpu Series Per Samsung S9
Cover Gomine Transparente Me Shkelqim Metalik G-case Plating Tpu Series Per Samsung S9
Cover Gomine Transparente Me Shkelqim Metalik G-case Plating Tpu Series Per Samsung S9
Cover Gomine Transparente Me Shkelqim Metalik G-case Plating Tpu Series Per Samsung S9
Cover Gomine Transparente Me Shkelqim Metalik G-case Plating Tpu Series Per Samsung S9
Cover Gomine Transparente Me Shkelqim Metalik G-case Plating Tpu Series Per Samsung S9
Cover Gomine Transparente Me Shkelqim Metalik G-case Plating Tpu Series Per Samsung S9

Cover Gomine Transparente Me Shkelqim Metalik G-case Plating Tpu Series Per Samsung S9

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER PLATING TPU SERIES

MARKA : G-CASE

MODELI : PLATING TPU SERIES

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNG

MATERIALI : TPU 

NGJYRA : TRANSPARENTE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM ULTRA TRANSPARENT ME SHKELQIM METALIK

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

NUK PENGON KARIKIMIN ME WIRELESS,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER GOMINE