Cover Gomine Transparent Me Xixa G-case Star Talk Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max

Cover Gomine Transparent Me Xixa G-case Star Talk Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Transparent Me Xixa G-case Star Talk Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Transparent Me Xixa G-case Star Talk Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Transparent Me Xixa G-case Star Talk Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Transparent Me Xixa G-case Star Talk Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max

Cover Gomine Transparent Me Xixa G-case Star Talk Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max

Size
Color
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER GOMINE

MARKA : G-CASE

MODELI : STAR TALK

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : TPU 

NGJYRA : TRANSPARENTE ME XIXA TE KUQE / GOLD DHE SILVER

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM TRANSPARENT ME XIXA TE MREKULLUESHME POR ME GOMINE TE TRASHE PER MBROJTJE TE SHUMEFISHUAR NE QOSHE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER GOMINE