Cover Gomine Transparent Me Shkelqim Totu Soft Jane Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max

Cover Gomine Transparent Me Shkelqim Totu Soft Jane Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Transparent Me Shkelqim Totu Soft Jane Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Transparent Me Shkelqim Totu Soft Jane Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Transparent Me Shkelqim Totu Soft Jane Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Transparent Me Shkelqim Totu Soft Jane Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Transparent Me Shkelqim Totu Soft Jane Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Transparent Me Shkelqim Totu Soft Jane Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Transparent Me Shkelqim Totu Soft Jane Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Transparent Me Shkelqim Totu Soft Jane Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Transparent Me Shkelqim Totu Soft Jane Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Transparent Me Shkelqim Totu Soft Jane Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Transparent Me Shkelqim Totu Soft Jane Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Transparent Me Shkelqim Totu Soft Jane Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Transparent Me Shkelqim Totu Soft Jane Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Transparent Me Shkelqim Totu Soft Jane Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max

Cover Gomine Transparent Me Shkelqim Totu Soft Jane Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max

Size
Color
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 800 Ulje 47%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER GOMINE

MARKA : TOTU

MODELI : SOFT JANE SERIES

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI : TPU  

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES

VECORI : MATERIAL I LEHTE, TEKNOLOGJIA PER SHPERNDARJEN E FORCES NE RASTE GODITJESH

TJETER : PERSHTATET PLOTESISHT ME MODELIN PERKATES TE TELEFONIT

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH, 

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER GOMINE