Cover Gomine Te Bute Tj Kings Skin Feeling Series Per Samsung Note 9 / Note 10 / Note 10 Plus

Cover Gomine Te Bute Tj Kings Skin Feeling Series Per Samsung Note 9 / Note 10 / Note 10 Plus
Cover Gomine Te Bute Tj Kings Skin Feeling Series Per Samsung Note 9 / Note 10 / Note 10 Plus
Cover Gomine Te Bute Tj Kings Skin Feeling Series Per Samsung Note 9 / Note 10 / Note 10 Plus
Cover Gomine Te Bute Tj Kings Skin Feeling Series Per Samsung Note 9 / Note 10 / Note 10 Plus
Cover Gomine Te Bute Tj Kings Skin Feeling Series Per Samsung Note 9 / Note 10 / Note 10 Plus
Cover Gomine Te Bute Tj Kings Skin Feeling Series Per Samsung Note 9 / Note 10 / Note 10 Plus
Cover Gomine Te Bute Tj Kings Skin Feeling Series Per Samsung Note 9 / Note 10 / Note 10 Plus

Cover Gomine Te Bute Tj Kings Skin Feeling Series Per Samsung Note 9 / Note 10 / Note 10 Plus

MODELI
COLOR
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 800 Ulje 43%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER LEKURE

MARKA :  TJ KINGS

MODELI : WEAVING SERIES

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNG

MATERIALI : TPU + PC

NGJYRA : GRI / E KUQE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL I LEHTE DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT, DIZENJIM FANTASTIK  MODERN ME LEKURE TE BUTE SI THURRJE

PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

NUK LE SHENJA GISHTASH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER GOMINE