Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Vodafone

Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Vodafone
Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Vodafone
Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Vodafone
Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Vodafone
Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Vodafone

Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Vodafone

Size
Cmimi real Lek 500 Oferte Lek 350 Ulje 30%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER GOMINE

MARKA : --

MODELI : SLIM ULTRA-THIN

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : VODAFONE

MATERIALI : TPU 

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES

VECORI : SHTRESE E HOLLE MBROJTJE NDAJ RENIES, 

MATERIAL I CILESOR REZISTENT NDAJ ZVERDHJES,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER GOMINE