Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Samsung Seria C / E / G / I / Z & On

Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Samsung Seria C / E / G / I / Z & On
Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Samsung Seria C / E / G / I / Z & On
Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Samsung Seria C / E / G / I / Z & On
Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Samsung Seria C / E / G / I / Z & On
Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Samsung Seria C / E / G / I / Z & On
Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Samsung Seria C / E / G / I / Z & On

Cover Gomine Slim Ultra-thin Transparent Per Samsung Seria C / E / G / I / Z & On

Size
Cmimi real Lek 500 Oferte Lek 350 Ulje 30%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER GOMINE

MARKA : --

MODELI : SLIM ULTRA-THIN

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNG

MATERIALI : TPU 

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES

VECORI : SHTRESE E HOLLE MBROJTJE NDAJ RENIES, 

MATERIAL I CILESOR REZISTENT NDAJ ZVERDHJES,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER GOMINE
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%