COVER GOMINE REMAX SKY SERIES PER IPHONE 7 / 8

COVER GOMINE REMAX SKY SERIES PER IPHONE 7 / 8
COVER GOMINE REMAX SKY SERIES PER IPHONE 7 / 8
COVER GOMINE REMAX SKY SERIES PER IPHONE 7 / 8
COVER GOMINE REMAX SKY SERIES PER IPHONE 7 / 8
COVER GOMINE REMAX SKY SERIES PER IPHONE 7 / 8

COVER GOMINE REMAX SKY SERIES PER IPHONE 7 / 8

Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 700 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER SKY SERIES

MARKA : REMAX

MODELI : TM-001 / 002 / 003 / 004

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 7 

MATERIALI : TPU + PC

NGJYRA : IMITIM PELHURE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES

VECORI : PAMJE ELEGANTE

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Cover Telefoni
Oferte
COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%