COVER GOMINE SI PASQYRE REMAX SINYU SERIES CASE ME XIXA PER IPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX

COVER GOMINE SI PASQYRE REMAX SINYU SERIES CASE ME XIXA PER IPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER GOMINE SI PASQYRE REMAX SINYU SERIES CASE ME XIXA PER IPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER GOMINE SI PASQYRE REMAX SINYU SERIES CASE ME XIXA PER IPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER GOMINE SI PASQYRE REMAX SINYU SERIES CASE ME XIXA PER IPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER GOMINE SI PASQYRE REMAX SINYU SERIES CASE ME XIXA PER IPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER GOMINE SI PASQYRE REMAX SINYU SERIES CASE ME XIXA PER IPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER GOMINE SI PASQYRE REMAX SINYU SERIES CASE ME XIXA PER IPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX

COVER GOMINE SI PASQYRE REMAX SINYU SERIES CASE ME XIXA PER IPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX

Size
Cmimi real Lek 2,700 Oferte Lek 1,200 Ulje 56%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

**shikoni video ne fund te pershkrimit**

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER GOMINE

MARKA : REMAX

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : TPU + PASQYRE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM I BUKUR SI PASQYRE DHE UJE ME XIXA RRJEDHESE QE OFRON PAMJE MODERNE PLOT STIL

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Cover Telefoni
Oferte
COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%