Cover Gomine Remax Jet Series Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus

Cover Gomine Remax Jet Series Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus
Cover Gomine Remax Jet Series Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus
Cover Gomine Remax Jet Series Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus
Cover Gomine Remax Jet Series Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus
Cover Gomine Remax Jet Series Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus

Cover Gomine Remax Jet Series Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus

Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 600 Ulje 57%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER JET SERIES

MARKA : REMAX

MODELI : JET

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 7 / 7 PLUS

MATERIALI : TPU 

NGJYRA : E ZEZE E NDRITSHME

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES

VECORI : PAMJE ELEGANTE

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER GOMINE