Cover Gomine + Plastike Lgd Flower Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8

Cover Gomine + Plastike Lgd Flower Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8
Cover Gomine + Plastike Lgd Flower Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8
Cover Gomine + Plastike Lgd Flower Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8
Cover Gomine + Plastike Lgd Flower Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8
Cover Gomine + Plastike Lgd Flower Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8
Cover Gomine + Plastike Lgd Flower Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8
Cover Gomine + Plastike Lgd Flower Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8

Cover Gomine + Plastike Lgd Flower Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8

Size
Color
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 700 Ulje 53%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER LEKURE

MARKA : LGD

MODELI : FLOWER SERIES 

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI :  GOMINE + GOMINE

NGJYRA : E ZEZE / GOLD

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI :  DIZENJIM SPECIAL ME GOMINE DHE PLASTIKE TE FORTE PER MBROJTE ANESORE,

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE SIGURON MBROJTJE 360 GRADE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER PLASTIKE