COVER GOMINE ME TIPARE LEKURE X-LEVEL GLORY ARISTO SERIES PER iPHONE 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS / XS MAX / 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX

Lek 800 Lek 1,500

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER GOMINE 

MARKA :  X-LEVEL

MODELI : GLORY ARISTO SERIES

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : TPU + LEKURE

NGJYRA : E ZEZE /  E KUQE / E BARDHE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL I LEHTE DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT, DIZENJIM FANTASTIK DHE MODERN NE FORME TREKENDESHASH,

PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE 

Dust or wipe clean with a cloth dampened with water once a week. Be sure not to leave water spots on the surface. These water spots will dry and could possibly leave permanent marks. Clean stains/spots using the following steps: Dampen a soft cloth with a mixture of hot water and liquid dishwashing detergent. Wring the cloth as much as possible to remove excess liquid. Rub the surface lightly in a circular motion. Dry the surface immediately with a clean, soft towel.