Cover Gomine Me Shtrese Dyfishe Baseus Angel Case Per Iphone 7 / 8

Cover Gomine Me Shtrese Dyfishe Baseus Angel Case Per Iphone 7 / 8
Cover Gomine Me Shtrese Dyfishe Baseus Angel Case Per Iphone 7 / 8
Cover Gomine Me Shtrese Dyfishe Baseus Angel Case Per Iphone 7 / 8
Cover Gomine Me Shtrese Dyfishe Baseus Angel Case Per Iphone 7 / 8
Cover Gomine Me Shtrese Dyfishe Baseus Angel Case Per Iphone 7 / 8
Cover Gomine Me Shtrese Dyfishe Baseus Angel Case Per Iphone 7 / 8
Cover Gomine Me Shtrese Dyfishe Baseus Angel Case Per Iphone 7 / 8

Cover Gomine Me Shtrese Dyfishe Baseus Angel Case Per Iphone 7 / 8

Color
Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 800 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER ANGEL CASE

MARKA : BASEUS

MODELI : WIAPIPH7-TS15

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : PC + TPU  

NGJYRA : BLU

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : SHTRESE DYFISHE PER ME SHUME MBROJTJE 

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%