Cover Gomine Me Xixa X-level Rainbow Series Per Samsung J4 2018 / A6 2018 / S8 / S8 Plus / S9 / S9 Plus / Note 9 / S10 / S10 Plus

Cover Gomine Me Xixa X-level Rainbow Series Per Samsung J4 2018 / A6 2018 / S8 / S8 Plus / S9 / S9 Plus / Note 9 / S10 / S10 Plus
Cover Gomine Me Xixa X-level Rainbow Series Per Samsung J4 2018 / A6 2018 / S8 / S8 Plus / S9 / S9 Plus / Note 9 / S10 / S10 Plus
Cover Gomine Me Xixa X-level Rainbow Series Per Samsung J4 2018 / A6 2018 / S8 / S8 Plus / S9 / S9 Plus / Note 9 / S10 / S10 Plus
Cover Gomine Me Xixa X-level Rainbow Series Per Samsung J4 2018 / A6 2018 / S8 / S8 Plus / S9 / S9 Plus / Note 9 / S10 / S10 Plus
Cover Gomine Me Xixa X-level Rainbow Series Per Samsung J4 2018 / A6 2018 / S8 / S8 Plus / S9 / S9 Plus / Note 9 / S10 / S10 Plus
Cover Gomine Me Xixa X-level Rainbow Series Per Samsung J4 2018 / A6 2018 / S8 / S8 Plus / S9 / S9 Plus / Note 9 / S10 / S10 Plus
Cover Gomine Me Xixa X-level Rainbow Series Per Samsung J4 2018 / A6 2018 / S8 / S8 Plus / S9 / S9 Plus / Note 9 / S10 / S10 Plus
Cover Gomine Me Xixa X-level Rainbow Series Per Samsung J4 2018 / A6 2018 / S8 / S8 Plus / S9 / S9 Plus / Note 9 / S10 / S10 Plus
Cover Gomine Me Xixa X-level Rainbow Series Per Samsung J4 2018 / A6 2018 / S8 / S8 Plus / S9 / S9 Plus / Note 9 / S10 / S10 Plus
Cover Gomine Me Xixa X-level Rainbow Series Per Samsung J4 2018 / A6 2018 / S8 / S8 Plus / S9 / S9 Plus / Note 9 / S10 / S10 Plus
Cover Gomine Me Xixa X-level Rainbow Series Per Samsung J4 2018 / A6 2018 / S8 / S8 Plus / S9 / S9 Plus / Note 9 / S10 / S10 Plus

Cover Gomine Me Xixa X-level Rainbow Series Per Samsung J4 2018 / A6 2018 / S8 / S8 Plus / S9 / S9 Plus / Note 9 / S10 / S10 Plus

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 700 Ulje 42%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
 • Produkt origjinal
 • Cilesi e larte
 • Pagesa ne dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER RAINBOW CASE

MARKA : X-LEVEL

MODELI : RAINBOW CASE

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNG

MATERIALI : TPU 

NGJYRA : E ZEZE TRANSPARENTE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : PAMJE QE SHKELQEN ME XIXA SHUMENGJYRESHE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

NUK PENGON KARIKIMIN ME WIRELESS,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER GOMINE