Cover Gomine Me Plastike Te Bute Te Printuar Wk Printed Pc Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max

Cover Gomine Me Plastike Te Bute Te Printuar Wk Printed Pc Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Plastike Te Bute Te Printuar Wk Printed Pc Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Plastike Te Bute Te Printuar Wk Printed Pc Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Plastike Te Bute Te Printuar Wk Printed Pc Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Plastike Te Bute Te Printuar Wk Printed Pc Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Plastike Te Bute Te Printuar Wk Printed Pc Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Plastike Te Bute Te Printuar Wk Printed Pc Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Plastike Te Bute Te Printuar Wk Printed Pc Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max

Cover Gomine Me Plastike Te Bute Te Printuar Wk Printed Pc Series Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max

MODELI
Size
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 700 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER GOMINE ME PLASTIKE

MARKA : WK

MODELI : PRINTED PC SERIES 

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI :  TPU + PC

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI :  DIZENJIM MODERN DERI NE DETAJE, ME PAMJE FANTASTIKE DHE MATERIALE CILESORE PER MBROJTJE TE SHUMEFISHUAR

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER PLASTIKE