Cover Gomine Me Mbrojtje Te Shumefishuar Totu Soft Series Crystal E Tejdukshme Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max

Cover Gomine Me Mbrojtje Te Shumefishuar Totu Soft Series Crystal E Tejdukshme Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Me Mbrojtje Te Shumefishuar Totu Soft Series Crystal E Tejdukshme Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Me Mbrojtje Te Shumefishuar Totu Soft Series Crystal E Tejdukshme Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Me Mbrojtje Te Shumefishuar Totu Soft Series Crystal E Tejdukshme Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Me Mbrojtje Te Shumefishuar Totu Soft Series Crystal E Tejdukshme Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Me Mbrojtje Te Shumefishuar Totu Soft Series Crystal E Tejdukshme Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Me Mbrojtje Te Shumefishuar Totu Soft Series Crystal E Tejdukshme Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Me Mbrojtje Te Shumefishuar Totu Soft Series Crystal E Tejdukshme Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Me Mbrojtje Te Shumefishuar Totu Soft Series Crystal E Tejdukshme Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Me Mbrojtje Te Shumefishuar Totu Soft Series Crystal E Tejdukshme Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max

Cover Gomine Me Mbrojtje Te Shumefishuar Totu Soft Series Crystal E Tejdukshme Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max

MODELI
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 700 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER SOFT SERIES CRYSTAL

MARKA : TOTU

MODELI : JOYA SOFT SERIES CRYSTAL

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : TPU 

NGJYRA : TRANSPARENTE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM SI KRISTAL PER MBROJTJE TE SHUMEFISHUAR

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

NUK E PENGON KARIKIMIN ME WIRELESS,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER GOMINE