Cover Gomine Me Mbajtese Si Unaze Totu Cd Pattern Ring Holder Case E Tejdukshme Per Samsung S9

Cover Gomine Me Mbajtese Si Unaze Totu Cd Pattern Ring Holder Case E Tejdukshme Per Samsung S9
Cover Gomine Me Mbajtese Si Unaze Totu Cd Pattern Ring Holder Case E Tejdukshme Per Samsung S9
Cover Gomine Me Mbajtese Si Unaze Totu Cd Pattern Ring Holder Case E Tejdukshme Per Samsung S9
Cover Gomine Me Mbajtese Si Unaze Totu Cd Pattern Ring Holder Case E Tejdukshme Per Samsung S9
Cover Gomine Me Mbajtese Si Unaze Totu Cd Pattern Ring Holder Case E Tejdukshme Per Samsung S9
Cover Gomine Me Mbajtese Si Unaze Totu Cd Pattern Ring Holder Case E Tejdukshme Per Samsung S9
Cover Gomine Me Mbajtese Si Unaze Totu Cd Pattern Ring Holder Case E Tejdukshme Per Samsung S9
Cover Gomine Me Mbajtese Si Unaze Totu Cd Pattern Ring Holder Case E Tejdukshme Per Samsung S9
Cover Gomine Me Mbajtese Si Unaze Totu Cd Pattern Ring Holder Case E Tejdukshme Per Samsung S9
Cover Gomine Me Mbajtese Si Unaze Totu Cd Pattern Ring Holder Case E Tejdukshme Per Samsung S9

Cover Gomine Me Mbajtese Si Unaze Totu Cd Pattern Ring Holder Case E Tejdukshme Per Samsung S9

Cmimi real Lek 1,700 Oferte Lek 800 Ulje 53%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER CD PATTERN RING HOLDER

MARKA : TOTU

MODELI : CD PATTERN RING HOLDER

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNG

MATERIALI : TPU 

NGJYRA : TRANSPARENTE 

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM I VECANTE ME MBAJTESE DHE MBESHTETESE METALIKE SI UNAZE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER GOMINE