COVER GOMINE ME KARFICE SI FLUTUR TJ KINGS PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX

COVER GOMINE ME KARFICE SI FLUTUR TJ KINGS PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER GOMINE ME KARFICE SI FLUTUR TJ KINGS PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER GOMINE ME KARFICE SI FLUTUR TJ KINGS PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER GOMINE ME KARFICE SI FLUTUR TJ KINGS PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER GOMINE ME KARFICE SI FLUTUR TJ KINGS PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER GOMINE ME KARFICE SI FLUTUR TJ KINGS PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX

COVER GOMINE ME KARFICE SI FLUTUR TJ KINGS PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX

MODELI
COLOR
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 900 Ulje 40%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER BEEBUTTERFLY

MARKA :  TJ KINGS

MODELI : FLUTUR

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : TPU + PC

NGJYRA : GRI / E KUQE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL I LEHTE DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT, DIZENJIM FANTASTIK  MODERN ME KAFRICE ZBUKURESE SI FLUTUR

PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

NUK LE SHENJA GISHTASH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Cover Telefoni
Oferte
COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%