Cover Gomine Me Jastek Ajri Baseus Per Iphone X/xs / Xr / Xs Max E Tejdukshme Bardhe / E Tejdukshme E Zeze /e Tejdukshme Gold

Cover Gomine Me Jastek Ajri Baseus Per Iphone X/xs / Xr / Xs Max E Tejdukshme Bardhe / E Tejdukshme E Zeze /e Tejdukshme Gold
Cover Gomine Me Jastek Ajri Baseus Per Iphone X/xs / Xr / Xs Max E Tejdukshme Bardhe / E Tejdukshme E Zeze /e Tejdukshme Gold
Cover Gomine Me Jastek Ajri Baseus Per Iphone X/xs / Xr / Xs Max E Tejdukshme Bardhe / E Tejdukshme E Zeze /e Tejdukshme Gold
Cover Gomine Me Jastek Ajri Baseus Per Iphone X/xs / Xr / Xs Max E Tejdukshme Bardhe / E Tejdukshme E Zeze /e Tejdukshme Gold
Cover Gomine Me Jastek Ajri Baseus Per Iphone X/xs / Xr / Xs Max E Tejdukshme Bardhe / E Tejdukshme E Zeze /e Tejdukshme Gold
Cover Gomine Me Jastek Ajri Baseus Per Iphone X/xs / Xr / Xs Max E Tejdukshme Bardhe / E Tejdukshme E Zeze /e Tejdukshme Gold
Cover Gomine Me Jastek Ajri Baseus Per Iphone X/xs / Xr / Xs Max E Tejdukshme Bardhe / E Tejdukshme E Zeze /e Tejdukshme Gold
Cover Gomine Me Jastek Ajri Baseus Per Iphone X/xs / Xr / Xs Max E Tejdukshme Bardhe / E Tejdukshme E Zeze /e Tejdukshme Gold
Cover Gomine Me Jastek Ajri Baseus Per Iphone X/xs / Xr / Xs Max E Tejdukshme Bardhe / E Tejdukshme E Zeze /e Tejdukshme Gold
Cover Gomine Me Jastek Ajri Baseus Per Iphone X/xs / Xr / Xs Max E Tejdukshme Bardhe / E Tejdukshme E Zeze /e Tejdukshme Gold

Cover Gomine Me Jastek Ajri Baseus Per Iphone X/xs / Xr / Xs Max E Tejdukshme Bardhe / E Tejdukshme E Zeze /e Tejdukshme Gold

COLOR
Size
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 700 Ulje 61%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER AIRBAG CASE

MARKA : BASEUS

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : TPU

NGJYRA : E ZEZE TRANSPARENTE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM ME JASTEK AJRI NE TE GJITHA ANET PER MBROJTJE TE SHUMEFISHUAR

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus