COVER GOMINE ME DRU BAMBUJE G-CASE BAMBOO SERIES PER iPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS

COVER GOMINE ME DRU BAMBUJE G-CASE BAMBOO SERIES PER iPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS
COVER GOMINE ME DRU BAMBUJE G-CASE BAMBOO SERIES PER iPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS
COVER GOMINE ME DRU BAMBUJE G-CASE BAMBOO SERIES PER iPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS
COVER GOMINE ME DRU BAMBUJE G-CASE BAMBOO SERIES PER iPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS
COVER GOMINE ME DRU BAMBUJE G-CASE BAMBOO SERIES PER iPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS
COVER GOMINE ME DRU BAMBUJE G-CASE BAMBOO SERIES PER iPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS
COVER GOMINE ME DRU BAMBUJE G-CASE BAMBOO SERIES PER iPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS
COVER GOMINE ME DRU BAMBUJE G-CASE BAMBOO SERIES PER iPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS

COVER GOMINE ME DRU BAMBUJE G-CASE BAMBOO SERIES PER iPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS

MODELI
Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 900 Ulje 44%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER BAMBOO SERIES

MARKA : G-CASE

MODELI : BAMBOO SERIES 

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI : TPU + DRU BAMBUJE

NGJYRA : GOLD DRURI

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM SPECIAL ME DRU BAMBUJE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Cover Telefoni
Oferte
COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%