Cover Gomine Me Dizenjim Si Valixhe Udhetimi Per Iphone X / Xs / Xs Max / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max

Cover Gomine Me Dizenjim Si Valixhe Udhetimi Per Iphone  X / Xs / Xs Max / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Me Dizenjim Si Valixhe Udhetimi Per Iphone  X / Xs / Xs Max / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Gomine Me Dizenjim Si Valixhe Udhetimi Per Iphone  X / Xs / Xs Max / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max

Cover Gomine Me Dizenjim Si Valixhe Udhetimi Per Iphone X / Xs / Xs Max / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max

MODELI
COLOR
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 700 Ulje 53%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER GOMINE + PLASTIKE

MARKA :  TJETER

MODELI : LUGGAGE SERIES

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : TPU + PC

NGJYRA : GRI / E GJELBER / LEJLA E ERRET

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL I LEHTE DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT, DIZENJIM FANTASTIK  MODERN PLOT SHKELQIM SI SIPERFAQE VALIXHEJE

PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER GOMINE