Cover Gomine Hoco Fascination Series Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max

Cover Gomine Hoco Fascination Series Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Hoco Fascination Series Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Hoco Fascination Series Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Hoco Fascination Series Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Hoco Fascination Series Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Hoco Fascination Series Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Hoco Fascination Series Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Hoco Fascination Series Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Hoco Fascination Series Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Hoco Fascination Series Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Hoco Fascination Series Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Hoco Fascination Series Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Hoco Fascination Series Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Gomine Hoco Fascination Series Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max

Cover Gomine Hoco Fascination Series Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max

Size
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 700 Ulje 61%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER GOMINE

MARKA : HOCO

MODELI : FASCIANTION SERIES

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : IPHONE

MATERIALI : TPU

NGJYRA : E ZEZE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM UNIK ME MBULIM NGA TE GJITHA ANET PER MBROJTJE TE PLOTE,

PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE QE NUK ZVERDHET, ME TIPARE MATTE QE NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER GOMINE