Cover Gomine G-case Amber Series Per Iphone X

Cover Gomine G-case  Amber Series Per Iphone X
Cover Gomine G-case  Amber Series Per Iphone X
Cover Gomine G-case  Amber Series Per Iphone X
Cover Gomine G-case  Amber Series Per Iphone X

Cover Gomine G-case Amber Series Per Iphone X

COLOR
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 800 Ulje 56%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER AMBER SERIES

MARKA: G-CASE

MODELI: AMBER SERIES

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE X

MATERIALI : TPU

NGJYRA : MULTI ,SHUMENGJYRESH , 

PERDORIMI: MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA,

 

VECORI : DIZENJIM I BUKUR

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER GOMINE