Cover Gomine Dhe Xham Te Temperuar Proda Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs

Cover Gomine Dhe Xham Te Temperuar Proda Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs
Cover Gomine Dhe Xham Te Temperuar Proda Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs
Cover Gomine Dhe Xham Te Temperuar Proda Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs
Cover Gomine Dhe Xham Te Temperuar Proda Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs
Cover Gomine Dhe Xham Te Temperuar Proda Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs
Cover Gomine Dhe Xham Te Temperuar Proda Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs

Cover Gomine Dhe Xham Te Temperuar Proda Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs

Size
Color
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 800 Ulje 47%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
 • Produkt origjinal
 • Cilesi e larte
 • Pagesa ne dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER GOMINE ME XHAM

MARKA : PRODA


MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI : TPU + XHAM

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE / E KUQE / BLU

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM ME DY PJESE, SIPERFAQE XHAMI E RRETHUAR ME GOMINE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER GLASS