Cover Gomine Totu Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X

Cover Gomine Totu Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Gomine Totu Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Gomine Totu Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Gomine Totu Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Gomine Totu Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Gomine Totu Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Gomine Totu Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Gomine Totu Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Gomine Totu Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Gomine Totu Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Gomine Totu Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Gomine Totu Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Gomine Totu Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Gomine Totu Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Gomine Totu Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Gomine Totu Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X

Cover Gomine Totu Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 800 Ulje 47%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER SOFT SERIES FROSTED CASE

MARKA : TOTU

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

 

MATERIALI : TPU 

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE 

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES

VECORI : MATERIAL I LEHTE, TEKNOLOGJIA PER SHPERNDARJEN E FORCES NE RASTE GODITJESH

TJETER : PERSHTATET PLOTESISHT ME MODELIN PERKATES TE TELEFONIT

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH, 

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER GOMINE