Cover Gomine Baseus Per Iphone X

Cover Gomine Baseus Per Iphone X
Cover Gomine Baseus Per Iphone X
Cover Gomine Baseus Per Iphone X
Cover Gomine Baseus Per Iphone X

Cover Gomine Baseus Per Iphone X

Color
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 800 Ulje 43%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER SOFT CASE

MARKA : BASEUS

 

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : TPU

NGJYRA : E KUQE

PERDORIMI: MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM I BUTE DHE I REHTSHEM 

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK LE SHENJA GISHTASH, AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT, HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus E3
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 25%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
STABILIZUES I VOGEL KAMERE BASEUS GIMBAL ME 3 AKSE
baseus
Oferte Lek 11,000 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 27%