Cover Lekure Me Gomine Me Mbajtese Unaze Wk Design Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus

Cover Lekure Me Gomine Me Mbajtese Unaze Wk Design Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Lekure Me Gomine Me Mbajtese Unaze Wk Design Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Lekure Me Gomine Me Mbajtese Unaze Wk Design Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Lekure Me Gomine Me Mbajtese Unaze Wk Design Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Lekure Me Gomine Me Mbajtese Unaze Wk Design Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Lekure Me Gomine Me Mbajtese Unaze Wk Design Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Lekure Me Gomine Me Mbajtese Unaze Wk Design Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Lekure Me Gomine Me Mbajtese Unaze Wk Design Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Lekure Me Gomine Me Mbajtese Unaze Wk Design Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Lekure Me Gomine Me Mbajtese Unaze Wk Design Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Lekure Me Gomine Me Mbajtese Unaze Wk Design Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Lekure Me Gomine Me Mbajtese Unaze Wk Design Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus

Cover Lekure Me Gomine Me Mbajtese Unaze Wk Design Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 2,800 Oferte Lek 1,500 Ulje 46%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER BUCKLE PHONE CASE

MARKA : WK

 

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET :  iPHONE

MATERIALI : TPU + PC

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE 

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES

VECORI : KARIKONI PA NEVOJEN E FISHES

UNAZA SHERBEN SI MBESHTETESE, MBAJTESE DHE PER TERHEQJE MAGNTIKE NE MBAJTESEN MAGNETIKE TE MAKINES

DIZENJIM PRAKTIK PER TE MBROJTUR PORTEN E KARIKIMIT

TJETER :  PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN PERKATES TE TELEFONIT

MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER LEKURE
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Iphone
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%