Cover Gomine Baseus Per Iphone 7

Cover Gomine Baseus Per Iphone 7
Cover Gomine Baseus Per Iphone 7
Cover Gomine Baseus Per Iphone 7
Cover Gomine Baseus Per Iphone 7
Cover Gomine Baseus Per Iphone 7
Cover Gomine Baseus Per Iphone 7
Cover Gomine Baseus Per Iphone 7
Cover Gomine Baseus Per Iphone 7

Cover Gomine Baseus Per Iphone 7

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 700 Ulje 56%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER MYSTERY CASE

MARKA : BASEUS

 

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET :  iPHONE 

MATERIALI : TPU + METAL

NGJYRA : E ZEZE / BLU / E KUQE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES

VECORI : SHTRESA E BRENDSHME ME MIKROFIBER, SHTESE METALIKE PER KAPJE TE MBAJTESJA MAGNETIKE E CELULARIT

TJETER : PERSHTATET PLOTESISHT ME MODELIN PEKRATES TE TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus