Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Cover Gomine Baseus Liquid Silica Gel Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

MODELI
COLOR
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 1,000 Ulje 29%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER SILIKONI

MARKA : BASEUS

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : SILIKON

NGJYRA : E ZEZE, JESHILE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE,

VECORI : DIZENJIM ELEGANT, MBROJTESE DHE I LEHTE ME NJE SIPERFAQJE TE BUTE SILIKONI RRETHUESE,

MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET, GERVISHTJET DHE PASOJAT E RENIES NGA NJE LARTESI E KONSIDERUESHME,

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE QE NUK ZVERDHET DHE NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus