Cover Gomine Baseus Per Samsung S8

Cover Gomine Baseus Per Samsung S8
Cover Gomine Baseus Per Samsung S8
Cover Gomine Baseus Per Samsung S8
Cover Gomine Baseus Per Samsung S8
Cover Gomine Baseus Per Samsung S8

Cover Gomine Baseus Per Samsung S8

Cmimi real Lek 1,300 Oferte Lek 800 Ulje 38%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER ARMOR CASE

MARKA : BASEUS

 

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNG S8

MATERIALI : TPU 

NGJYRA : TRANSPARENTE + E ZEZE / TRANSPARENTE + BLU

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES

VECORI : SHTRESE 2-FISHE PER MBROJTJE NDAJ RENIES, REZISTENT NDAJ ZVERDHJES

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%