Cover Flip Me Veshje Pelhure G-case Funky Series Per Iphone 7plus / 8plus / X

Cover Flip Me Veshje Pelhure G-case Funky Series Per Iphone 7plus / 8plus / X
Cover Flip Me Veshje Pelhure G-case Funky Series Per Iphone 7plus / 8plus / X
Cover Flip Me Veshje Pelhure G-case Funky Series Per Iphone 7plus / 8plus / X
Cover Flip Me Veshje Pelhure G-case Funky Series Per Iphone 7plus / 8plus / X
Cover Flip Me Veshje Pelhure G-case Funky Series Per Iphone 7plus / 8plus / X
Cover Flip Me Veshje Pelhure G-case Funky Series Per Iphone 7plus / 8plus / X
Cover Flip Me Veshje Pelhure G-case Funky Series Per Iphone 7plus / 8plus / X
Cover Flip Me Veshje Pelhure G-case Funky Series Per Iphone 7plus / 8plus / X
Cover Flip Me Veshje Pelhure G-case Funky Series Per Iphone 7plus / 8plus / X

Cover Flip Me Veshje Pelhure G-case Funky Series Per Iphone 7plus / 8plus / X

Color
Modeli
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,200 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER FLIP ME VESHJE PELHURE FUNKY SERIES

MARKA : G-CASE

MODELI : FUNKY SERIES

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 7PLUS / 8PLUS / X

MATERIALI : TPU 

NGJYRA : GRI / E KUQE / E ZEZE / BLU

 

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER FLIP
Oferte
Cover Flip Wiwu Per Ipad 10.2" / 10.9'' / 11 Pro 2020
wiwu
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 25%