Cover Flip Lekure Vpg Sprinter Series Per Ipad Dhe Macbook 11", 13", 15"

Cover Flip Lekure Vpg Sprinter Series Per Ipad Dhe Macbook 11", 13", 15"
Cover Flip Lekure Vpg Sprinter Series Per Ipad Dhe Macbook 11", 13", 15"
Cover Flip Lekure Vpg Sprinter Series Per Ipad Dhe Macbook 11", 13", 15"
Cover Flip Lekure Vpg Sprinter Series Per Ipad Dhe Macbook 11", 13", 15"
Cover Flip Lekure Vpg Sprinter Series Per Ipad Dhe Macbook 11", 13", 15"
Cover Flip Lekure Vpg Sprinter Series Per Ipad Dhe Macbook 11", 13", 15"
Cover Flip Lekure Vpg Sprinter Series Per Ipad Dhe Macbook 11", 13", 15"

Cover Flip Lekure Vpg Sprinter Series Per Ipad Dhe Macbook 11", 13", 15"

Size
Color
Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 2,500 Ulje 22%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER FLIP LEKURE

MARKA : VPG

MODELI : SPRINTER SERIES

MARKA E PAJISJES QE PERSHTATET : IPAD DHE MACBOOK

MATERIALI : TPU + LEKURE

NGJYRA : E ZEZE /  E KUQE

PERDORIMI : MBRON PAJISJEN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : PAMJE FANTASTIKE, VEND I CAKTUAR PER MACBOOK OSE IPAD,

PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E PAJISJES,

MODELI 11" I PERSHTATET : IPAD MINI 7.9" / IPAD PRO 10.5" / IPAD 9.7"

MODELI 13" I PERSHTATET : MACBOOK AIR 13" / MACBOOK PRO 13" / MACBOOK 12" / MACBOOK AIR 11.6" / IPAD 12.9"

MODELI 15" I PERSHTATET : MACBOOK PRO 15.4" / MACBOOK AIR 13.3" / PRO RETINA 13"

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E PAJISJES,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesorë për iPad
Oferte
Cover Flip Wiwu Per Ipad 10.2" / 10.9'' / 11 Pro 2020
wiwu
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 25%
Oferte
Kabell Usb Me Koke Magnetike Baseus Isnap Lightning
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 20%
Oferte
Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Apple Ipad
erturo
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%