Cover Flip Lekure Me Gomine X-level Fibcolor Per Iphone 4 / 4s / 5 / 5s / 6 / 6s / 6plus / 6s Plus/ 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X

Cover Flip Lekure Me Gomine X-level Fibcolor Per Iphone 4 / 4s / 5 / 5s / 6 / 6s / 6plus / 6s Plus/ 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X
Cover Flip Lekure Me Gomine X-level Fibcolor Per Iphone 4 / 4s / 5 / 5s / 6 / 6s / 6plus / 6s Plus/ 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X
Cover Flip Lekure Me Gomine X-level Fibcolor Per Iphone 4 / 4s / 5 / 5s / 6 / 6s / 6plus / 6s Plus/ 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X
Cover Flip Lekure Me Gomine X-level Fibcolor Per Iphone 4 / 4s / 5 / 5s / 6 / 6s / 6plus / 6s Plus/ 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X
Cover Flip Lekure Me Gomine X-level Fibcolor Per Iphone 4 / 4s / 5 / 5s / 6 / 6s / 6plus / 6s Plus/ 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X
Cover Flip Lekure Me Gomine X-level Fibcolor Per Iphone 4 / 4s / 5 / 5s / 6 / 6s / 6plus / 6s Plus/ 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X
Cover Flip Lekure Me Gomine X-level Fibcolor Per Iphone 4 / 4s / 5 / 5s / 6 / 6s / 6plus / 6s Plus/ 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X
Cover Flip Lekure Me Gomine X-level Fibcolor Per Iphone 4 / 4s / 5 / 5s / 6 / 6s / 6plus / 6s Plus/ 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X
Cover Flip Lekure Me Gomine X-level Fibcolor Per Iphone 4 / 4s / 5 / 5s / 6 / 6s / 6plus / 6s Plus/ 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X
Cover Flip Lekure Me Gomine X-level Fibcolor Per Iphone 4 / 4s / 5 / 5s / 6 / 6s / 6plus / 6s Plus/ 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X

Cover Flip Lekure Me Gomine X-level Fibcolor Per Iphone 4 / 4s / 5 / 5s / 6 / 6s / 6plus / 6s Plus/ 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 500 Ulje 58%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
 • Produkt origjinal
 • Cilesi e larte
 • Pagesa ne dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER FLIP FIBCOLOR

MARKA :  X-LEVEL

MODELI : FIBCOLOR

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI : TPU + PU

NGJYRA : E ZEZE /  E BARDHE / BLU / GOLD / ROZE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL I LEHTE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER FLIP
Oferte
Cover Flip Wiwu Per Ipad 10.2" / 10.9'' / 11 Pro 2020
wiwu
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 25%