Cover Flip Lekure Vpg Aifa Series Per Samsung S10 / S10 Plus

Cover Flip Lekure Vpg Aifa Series Per Samsung S10 / S10 Plus
Cover Flip Lekure Vpg Aifa Series Per Samsung S10 / S10 Plus
Cover Flip Lekure Vpg Aifa Series Per Samsung S10 / S10 Plus
Cover Flip Lekure Vpg Aifa Series Per Samsung S10 / S10 Plus
Cover Flip Lekure Vpg Aifa Series Per Samsung S10 / S10 Plus
Cover Flip Lekure Vpg Aifa Series Per Samsung S10 / S10 Plus

Cover Flip Lekure Vpg Aifa Series Per Samsung S10 / S10 Plus

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,500 Ulje 32%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER FLIP AIFA SERIES

MARKA : VPG

MODELI : AIFA SERIES

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNG

MATERIALI : TPU + LEKURE

NGJYRA : E ZEZE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : PAMJE FANTASTIKE, VEND PER KARTE SIM DHE KUNJE PER HEQJEN E KARTES SIM 

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER FLIP
Oferte
Cover Flip Wiwu Per Ipad 10.2" / 10.9'' / 11 Pro 2020
wiwu
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 25%