Cover Flip Lekure Dhe Gomine Remax Jane Per Ipad Mini 2 / 3 / 4

Cover Flip Lekure Dhe Gomine Remax Jane Per Ipad Mini 2 / 3 / 4
Cover Flip Lekure Dhe Gomine Remax Jane Per Ipad Mini 2 / 3 / 4
Cover Flip Lekure Dhe Gomine Remax Jane Per Ipad Mini 2 / 3 / 4
Cover Flip Lekure Dhe Gomine Remax Jane Per Ipad Mini 2 / 3 / 4
Cover Flip Lekure Dhe Gomine Remax Jane Per Ipad Mini 2 / 3 / 4
Cover Flip Lekure Dhe Gomine Remax Jane Per Ipad Mini 2 / 3 / 4

Cover Flip Lekure Dhe Gomine Remax Jane Per Ipad Mini 2 / 3 / 4

Size
Color
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,500 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER FLIP LEKURE DHE GOMINE

MARKA : REMAX

MODELI : JANE SERIES

MARKA E PAJISJES QE PERSHTATET : IPAD

MATERIALI : LEKURE + TPU

NGJYRA : E ZEZE / GRI / BLU / PINK / BEZHE

PERDORIMI : MBRON PAJISJEN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : PAMJE FANTASTIKE, VEND I CAKTUAR PER PER IPAD,

PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E PAJISJES,

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

VENDOSET LEHTESISHT TEK IPADI,

GOMINE CILESORE MBROJTESE PER ANEN E PASME, DHE LEKURE E DENDUR NE ANEN E EKRANIT,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E PAJISJES,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesorë për iPad
Oferte
Cover Flip Wiwu Per Ipad 10.2" / 10.9'' / 11 Pro 2020
wiwu
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 25%
Oferte
Kabell Usb Me Koke Magnetike Baseus Isnap Lightning
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 20%
Oferte
Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Apple Ipad
erturo
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%