Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra Si Pubg Me Bateri Te Jashtme

Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra Si Pubg Me Bateri Te Jashtme
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra Si Pubg Me Bateri Te Jashtme
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra Si Pubg Me Bateri Te Jashtme
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra Si Pubg Me Bateri Te Jashtme
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra Si Pubg Me Bateri Te Jashtme
Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra Si Pubg Me Bateri Te Jashtme

Mbajtese Telefoni Me Freskuese Per Lojra Si Pubg Me Bateri Te Jashtme

Color
Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 1,900 Ulje 27%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI ME FRESKUESE PER LOJRA

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PLASTIKE SUPER E LEHTE

HYRJE : 5V / 1A

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE / NE PERDORIM RRETH 4 ORE

PERMASA : 16.4 x 6.5 x 1.5 cm

PESHA : 191g

PERSHTATET PER : TELEFONA 4.0 - 6.3INÇ DHE ME TE HOLLE SE 10mm

VECORI : PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE QE GARANTON CILESINE DHE KENAQESINE ME LOJEN

DIZENJIM ERGONOMIK INOVATIV ME FRESKUESE JU MUNDESON KAPJE TE SIGURTE PER REHATI GJATE LOJES PA U NXEHUR TELEFONI

NUK VONON KOHEN E KOMANDES POR E BEN ATE ME SHPEJTE DHE ME SAKTE

SHMANG LODHJEN E DUARVE DHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE

KEMBEZE PER TE MBAJTUR TELEFONIN NE TAVOLINE 

SILIKON I PA RRESHQITSHEM PER SIGURINE E TELEFONIT

BATERI E JASHTME PER EMERGJENCE GJATE LOJES

TEK PRODUKTI PERFSHIHET KABELL 1,5 METRA I GJATE NGA USB NE MICRO 2.0

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus