Mbajtese Celulari Per Makine Me Ngjitese Remax Prej Silikoni Fairy Phone Holder

Mbajtese Celulari Per Makine Me Ngjitese Remax Prej Silikoni  Fairy Phone Holder
Mbajtese Celulari Per Makine Me Ngjitese Remax Prej Silikoni  Fairy Phone Holder
Mbajtese Celulari Per Makine Me Ngjitese Remax Prej Silikoni  Fairy Phone Holder
Mbajtese Celulari Per Makine Me Ngjitese Remax Prej Silikoni  Fairy Phone Holder

Mbajtese Celulari Per Makine Me Ngjitese Remax Prej Silikoni Fairy Phone Holder

Color
Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 900 Ulje 59%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER MAKINE

MARKA : REMAX

MATERIALI : SILIKON JO TOKSIK

PERMASA : 9.00 x 11.00 x 3.50 cm

VECORI : MATERIALI SHUME CILESOR,

MBESHTETJE ME KEND 120° E BEN ME TE LEHTE SHIKIMIN DHE PERDORIMIN E PAISJES,

ADHESIV I FORTE DHE SILIKON I BUTE I PA RRESHQITSHEM

VENDOSET NE SIPERFAQE TE NDRYSHME DHE SIGURON QENDRUESHMERI EDHE GJATE TRONDITJEVE,

MBESHTESE TE LEVIZSHME,

MULTIFUNKSIONALE


TJETER : PRODUKTI ORIGJINAL ME LOGON E MARKES REMAX

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%