Mbajtese Celulari Per Makine Baseus Me Sensor Smart Car Mount Cell Phone Holder

Mbajtese Celulari Per Makine Baseus Me Sensor Smart Car Mount Cell Phone Holder
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus Me Sensor Smart Car Mount Cell Phone Holder
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus Me Sensor Smart Car Mount Cell Phone Holder
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus Me Sensor Smart Car Mount Cell Phone Holder
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus Me Sensor Smart Car Mount Cell Phone Holder
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus Me Sensor Smart Car Mount Cell Phone Holder
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus Me Sensor Smart Car Mount Cell Phone Holder
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus Me Sensor Smart Car Mount Cell Phone Holder
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus Me Sensor Smart Car Mount Cell Phone Holder
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus Me Sensor Smart Car Mount Cell Phone Holder
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus Me Sensor Smart Car Mount Cell Phone Holder
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus Me Sensor Smart Car Mount Cell Phone Holder
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus Me Sensor Smart Car Mount Cell Phone Holder
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus Me Sensor Smart Car Mount Cell Phone Holder

Mbajtese Celulari Per Makine Baseus Me Sensor Smart Car Mount Cell Phone Holder

Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 2,700 Ulje 31%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + XHAM + ALIAZH ALUMINI

VECORI : MATERIAL PREJ ABS TE ZGJEDHUR, ME SENSOR INTELIGJENT

QE PERDORET DUKE VENDOSUR TELEFONIN VETEM ME NJE DORE PER

LEHTESI GJATE UDHETIMIT

KAPET TE GRILA E VENTILATORIT,

VEND I REZERVUAR PER KABELLIN E KARIKIMIT,

HAPJA E KAPESEVE VETEM ME NJE PREKJE,

RROTULLIM 360° PER TE RREGULLUAR KENDIN E SHIKIMIT QE DESHIRONI,

PUNIM I SHKELQYER DHE PAMJE DEKORATIVE PER MAKINEN,

KAPESE E BUTE PREJ SILIKONI NUK E GERVISHT MAKINEN E AS PAISJEN TUAJ ,

MADHESI TE RREGULLUESHME PER PAISJE TE NDRYSHME 4-6.5INÇ,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE NE RRUGE ME GROPA FALE FUNKSIONIT KAPES SI TREKENDESH,

PARIMI I GRAVITETIT JU LEJON PERDORIMIN ME NJE DORE

SENSORI GRAVITACIONAL NUK E LE TELEFONIN TE BIE QOFTE EDHE I PERMBYSUR

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%