Makine Qethese Gemei GM-6125

Makine Qethese Gemei GM-6125
Makine Qethese Gemei GM-6125
Makine Qethese Gemei GM-6125
Makine Qethese Gemei GM-6125
Makine Qethese Gemei GM-6125
Makine Qethese Gemei GM-6125
Makine Qethese Gemei GM-6125

Makine Qethese Gemei GM-6125

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,800 Ulje 28%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

 

**shikoni videon ne fund te pershkrimit**

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAKINE QETHESE

MARKA : PRO GEMEI

MODELI : GM-6125

HYRJE : AC 220-240V 50-60Hz

FUQIA TOTAL : 3W MAX

VECORI : TEH PROFESIONAL ME PERFORMANCE TE LARTE PER QETHJE FANTASTIKE

MOTOR I CILESISE SE LARTE NGA ALIAZHI I ARGJENDIT

FUQI E MADHE MOTORIKE ME SHPEJTESI RROTULLIMI TE LARTE

CELES NDEZJE PER LEHTESI NE OPERIM

SHOQEROHET ME 3 KREHERA 1, 2 DHE 3MM

ZHURME SHUME E LEHTE POTHUAJSE E PADEGJUESHME

TEH I GJERE QE MUNDESON QETHJE ZERO

PERDORIMI : PAISJA VENDOSET NE PRIZE DHE SHTYPNI BUTONIN E NDEZJES

MUND TE PERDORET ME TEHUN E VET 0,3MM PER QETHJE TOTALE OSE MUND TE PERDORNI 3 KREHERAT E PERFSHIRE

SIGUROHUNI QE PAISJA ESHTE E FIKUR PARA SE TE VENDOSNI DHE/OSE TE NDERRONI KREHERAT

PAS PERDORIMIT PERDORNI FURCEN E PERFSHIRE PER TE PASTRUAR TEHUN


Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga MAKINA LODER
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6050
geemy
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 30%
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6077
geemy
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 60%
Oferte
Makine Qethese VGR V-058
vgr
Oferte Lek 3,100 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 11%
Oferte
Makine Qethese Gemei GM-6125
geemy
Oferte Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%