Makine Qethese Braun HC5010

Makine Qethese Braun HC5010
Makine Qethese Braun HC5010
Makine Qethese Braun HC5010
Makine Qethese Braun HC5010
Makine Qethese Braun HC5010
Makine Qethese Braun HC5010
Makine Qethese Braun HC5010
Makine Qethese Braun HC5010

Makine Qethese Braun HC5010

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,900 Ulje 11%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAKINE QETHESE

MARKA : BRAUN

MODELI : HC5010

HYRJE : AC 100-240V 50-60Hz

FUQIA TOTAL : 6W MAX

KOHA : NE KARIKIM RRETH 8 ORE / NE PERDORIM ME SHUME SE 50 MIN

VECORI : TEH PROFESIONAL DHE JETEGJATE

MOTOR I CILESISE SE LARTE 

MAKINA QETHESE KA 2 BATERI PER JETEGJATESI ME TE MADHE  

FUQI E MADHE MOTORIKE ME SHPEJTESI RROTULLIMI TE LARTE

KREHER INTELIGJENT PER PRECIZION NE QETHJE

SHOQEROHET ME NJE KREHER INTELIGJENT 3-24 MM

KREHERI KA MEMORIE DHE RUAN TE NJEJTIN NUMER SI ME PARE

MUND TE LAHET KOMPLET PA DEMTUAR PAISJEN 

DRITE LED QE TREGON BATERINE


PERDORIMI : PAISJA NGA KUTIA DUHET KARIKUAR PLOTESISHT PARA PERDORIMIT

SIGUROHUNI QE PAISJA ESHTE E FIKUR PARA SE TA KARIKONI

KARIKOJENI PAISJEN PER NJE MINIMUM PREJ 8 ORESH PER NJE PERDORIM OPTIMAL

PAS KARIKIMIT TE PLOTE PAISJA ESHTE GATI PER TU PERDORUR

MUND TE PERDORET ME TEHUN E VET 0.3MM PER QETHJE TOTALE OSE MUND TE PERDORNI KREHERIN INTELIGJENT

SIGUROHUNI QE PAISJA ESHTE E FIKUR PARA SE TE VENDOSNI DHE/OSE TE NDERRONI KREHERAT

PAS PERDORIMIT PERDORNI FURCEN E PERFSHIRE PER TE PASTRUAR TEHUN

REKOMANDOHET QE BATERIA E PAISJES TE SHKARKOHET PLOTESISHT PARA SE TE KARIKOHET SERISH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga MAKINA LODER
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6050
geemy
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 30%
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6077
geemy
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 41%
Oferte
Makine Qethese VGR V-058
vgr
Oferte Lek 3,100 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 11%
Oferte
Makine Qethese SOKANY 1919
sokany
Oferte Lek 3,700 Cmimi real Lek 4,800 Ulje 23%