Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Qcy

Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Qcy
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Qcy
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Qcy
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Qcy
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Qcy
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Qcy
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Qcy
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Qcy
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Qcy
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Qcy
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Qcy
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Qcy
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Qcy
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Qcy

Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Qcy

Cmimi real Lek 4,200 Oferte Lek 2,500 Ulje 40%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : QCY

MODELI : QY31

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

GJATESIA E TELIT : 50cm

KAPACITETI I BATERISE : 80mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1-2 ORE / NE PERDORIM DERI NE 10 ORE / NE STANDBY 160 ORE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 108±3dB

MIKROFON : PO, HD

PESHA : 13g

VECORI : CILESIA E TINGULLIT HD ME TEKNOLOGJI APT-X,

DIZENJIM ERGONOMIK ME MBAJTESE TE LAKUESHME E REHATSHME PER VESHIN,

VESHORE SILIKONI TE BUTE ME PERMASA TE NDRYSHME PER TU PERSHTATUR ME VESHIN,

ESHTE E QENDRUESHME EDHE GJATE AKTIVITEVE TE NDRYSHME FIZIKE,

TINGULL HI-FI PROFESIONAL DHE BASS TE PERFORCUAR, BATERIA ME PERFORMANCE TE LARTE,

TEKNOLOGJIA KUNDER SHIUT DHE DJERSES IPX4 E BEN IDEALE KETE KUFJE PER VRAP, PALESTER, CIKLIZEM APO CDO STERVITJE TJETER,

MIKROFON TE INTEGRUAR ME ANULLUESH ZHURMASH CVC 6.0 MUNDESON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

BUTONA KONTROLLI NE TRUPIN E KUFJES E BEJNE ME PRAKTIKE DEGJIMIN E MUZIKES APO PERGJIGJEN NDAJ TELEFONATES,

PAMJE MODERNE SPORTIVE QE DALLON

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje