Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Wireless I Dyfishte Baseus Premium Dual Wireless Charger

Karikues Wireless I Dyfishte Baseus Premium Dual Wireless Charger X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Wireless I Dyfishte Baseus Premium Dual Wireless Charger

Karikues Wireless I Dyfishte Baseus Premium Dual Wireless Charger
Karikues Wireless I Dyfishte Baseus Premium Dual Wireless Charger
Karikues Wireless I Dyfishte Baseus Premium Dual Wireless Charger
Karikues Wireless I Dyfishte Baseus Premium Dual Wireless Charger
Karikues Wireless I Dyfishte Baseus Premium Dual Wireless Charger
Karikues Wireless I Dyfishte Baseus Premium Dual Wireless Charger
Karikues Wireless I Dyfishte Baseus Premium Dual Wireless Charger
Karikues Wireless I Dyfishte Baseus Premium Dual Wireless Charger
Karikues Wireless I Dyfishte Baseus Premium Dual Wireless Charger

Karikues Wireless I Dyfishte Baseus Premium Dual Wireless Charger

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS I DYFISHTE

MARKA : BASEUS

MODELI : WXSJK-01

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

MATERIALI : PC + SILIKON + ALIAZH ZINKU

HYRJE TYPE-C : 5V / 3A , 9V / 1.67A MAX

DALJE : 10W WIRELESS

VECORI : ÇIP I DYFISHTE ME FREKUENCE FIKSE PER KARIKIM TE SHPEJTE E TE SIGURTE

KARIKON ME WIRELESS DY PAIJSE NJEKOHESISHT

MATERIAL CILESOR PREJ METALI ME PAMJE TE THJESHTE ELEGANTE

MBESHTETESE SILIKONI KUNDER RRESHQITJES

TJETER : PRODUKT I CERTIFIKUAR PER CILESI DHE SIGURI

SHENIM : I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Cmimi real Lek 5,000 Oferte Lek 3,900 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor dhe Karikuesa
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%