KABELL USB ME KOKA ZINKU MOXOM MICRO DHE LIGHNTING 1m

KABELL USB ME KOKA ZINKU MOXOM MICRO DHE LIGHNTING 1m
KABELL USB ME KOKA ZINKU MOXOM MICRO DHE LIGHNTING 1m
KABELL USB ME KOKA ZINKU MOXOM MICRO DHE LIGHNTING 1m
KABELL USB ME KOKA ZINKU MOXOM MICRO DHE LIGHNTING 1m
KABELL USB ME KOKA ZINKU MOXOM MICRO DHE LIGHNTING 1m
KABELL USB ME KOKA ZINKU MOXOM MICRO DHE LIGHNTING 1m
KABELL USB ME KOKA ZINKU MOXOM MICRO DHE LIGHNTING 1m

KABELL USB ME KOKA ZINKU MOXOM MICRO DHE LIGHNTING 1m

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 700 Ulje 56%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB ME KOKA ZINKU

MARKA : MOXOM

MODELI : MX-CB12

GJATESIA : 1m

PESHA : 50g

DALJE : 2.4A

PERSHTATET ME : PASIJET ME ME PORTE TYP-C( P.SH HUAWEI P20)

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE

VECORI : KOKA PREJ ALIAZHI TE ZINKUT,

TE DURUESHME NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT,

DIZENJIM KLASIK QE PERSHTATET PLOTESISHT,

THURRJE ME NEJLON SI SHIRIT KUNDER NGATERRIMIT,

TEPER REZISTENT NDAJ THYERJES DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM

TE SHPEJTE E TE STABILIZUAR TE DHENASH,

ÇIP I PERMIRESUAR SHTON ME 40% SHPEJTESINE E KARIKIMIT,

KONTAKTE NE TE DY ANET PER ME SHUME LEHTESI NE PERDORIM,

STRUKTURE ME DIZENJIM SI SHKALLE PER GJERESI TE NDRYSHME PORTASH,

PAMJE MODERNE PLOT LUKS. KA KALUAR TESTIN 48 ORESH TE PARANDALIMIT TE

NDRYSHKUT ME MJEGULL KRIPE. KONTAKTET JANE BERE ME MATERIAL ALIAZH

ZINKU DUKE PERDORUR TRAJTIMIN ME NXEHTESI CNC, FERKIMET SHKELQIMET DHE

PROCESET ME TRYSNI KRIPE. 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga MOXOM
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth V5.0 Moxom
moxom
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Moxom
moxom
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 63%
Oferte
Kabell Usb Quick Charge 1.2m Moxom Micro / Lightning & Type-c
moxom
Oferte Lek 400 Cmimi real Lek 600 Ulje 33%
Oferte
Kabell Usb 2m Moxom Micro / Lightning & Type-c
moxom
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 900 Ulje 22%