DRON QUADCOPTER CSJ X193 PRO ( 2 Bateri )

DRON QUADCOPTER CSJ X193 PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER CSJ X193 PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER CSJ X193 PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER CSJ X193 PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER CSJ X193 PRO ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER CSJ X193 PRO ( 2 Bateri )

DRON QUADCOPTER CSJ X193 PRO ( 2 Bateri )

Cmimi real Lek 39,500 Oferte Lek 32,000 Ulje 19%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe tja u shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online 

PERSHRKIMI

EMRI : DRON 193 PRO

MARKA : XINLIN SHIYE

**DRONI**

PESHA : 527g

PERMASA : I HAPUR 40*38*8cm / I MBLEDHUR 18*9.5*8cm

NGJYRA : E ZEZE

SHPEJTESIA NE NGJITJE : 3.2m/s NE KOHE PA ERE

SHPEJTESIA NE ULJE : 2.2m/s NE ULJE AUTOMATIKE

SHPEJTESIA NE ECJE : 60km/ore MAX

LARTESIA MAKSIMALE : 100m

LARGESIA MAKSIMALE : 1200m

KOHA E FLUTURIMIT : RRETH 25 MINUTA

SISTEMI I POZICIONIMIT : GPS 

FREKUENCA E OPERIMIT : 2.4GHz

MOTORI : 4 MOTORE 1806 TE FUQISHEM PA FURCA KARBONI 

**KAMERA PARESORE, BALLORE**

REZOLUCIONI I FOTOS : 4096 x 3072P

TRANSMETIMI VIDEO : 2040 x 1080P

FREKUENCA E OPERIMIT : 2.5G

KENDI I LENTES : 110°

KENDI I LEVIZJES SE KAMERES : 0° - 90°

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 800m

** KAMERA E POSHTME**

REZOLUCIONI : HD  720P

**BATERIA**

BATERIA E DRONIT : LiPo 7.4V 2800mAH / NE PERDORIM RRETH 20 MINUTA / NE KARIKIM RRETH 4-5  ORE

PESHA E BATERISE : 150g

**TELEKOMANDA**

FREKUENCA E OPERIMIT : 2.4G

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 600m

FREKUENCA E OPERIMIT 5G DISTANCA E TRASMETIMIT 300M

BATERIA : 4 x AA

PERMASA MAX E PAJISJES QE MONTOHET : 140 x 87 x 12 mm;

VECORI : OPSIONI INTELIGJENT PER T'JU NDJEKUR ME GPS GJATE AKTIVITETIT TUAJ TE PREFERUAR DERI NE 30m DISTANCE ,

FILMIMI QE TE NDJEK NGA PAS  5M

FOTO GJESTI ME DORE 1-3 M

KAMERA WIFI HD 4K ME PAMJE ULTRA TE QARTE DHE ME FUSHEPAMJE TE GJERE PREJ 120° JU MUNDESON TE REGJISTRONI FOTO DHE VIDEO ME CILESI MAHNITESE

TRANSMETIM I SHPEJTE PA VONESA SIGURON VIDEO NE KOHE REALE, IDEALE PER SELFIE

RUAN LARTESI TE QENDRUESHME FALE SENSORIT PER PRESIONIN BAROMETRIK

BATERIA ME KAPACITET TE LARTE BEN TE MUNDUR FLUTURIM PER NJE KOHE RELATIVISHT TE GJATE TE DRONIT DERI NE 25 MINUTA MAX

BUTON NGRITJE DHE BUTON ULJE

POZICIONIM ME GPS SIGURON VENDODHJE TE SAKTE TE DRONIT

RIKTHIM AUTOMATIK NE SHTEPI ME SHTYPJEN E NJE BUTONI E BEN SHUME MIQESOR PER FILLESTARET

FUNKSIONI HIGHT/LOW REAGON SHPEJTE,

RROTULLIM 360°,

BUTON PER RUAJTJEN E LARTESISE DHE ULJEN,

PERDORNI TELEFONIN SI TELEKOMANDE NEPERMJET APLIKACIONIT "HFUN PLUS"

NDJEK TRAJEKTOREN QE REGJISTRONI NE EKRANIN E TELEFONIT NEPERMJET APLIKACIONIT

ME ANE TE OPSIONIT "PIKA E INTERESIT" MUND TE SPECIFIKONI NJE GODINE, OBJEKT APO POZICION RRETH TE CILIT DRONI DO TE SILLET VAZHDIMIT NE KAHUN ORAR

DRITA LED PER FLUTURIM NATEN

VALIXHE POLIESTERI TE PRESUAR PER TA MBAJTUR LEHTE ME VETE KUDO QE SHKONI

NE PAKETIM PERFSHIHET : 1 x DRON X193 PRO  1 x TELEKOMANDE 1 x KACAVIDE

1 x BATERI DRONI 1 x USB Charger Cable 2 x Spare propeller (pair) 8 x Spare Screw(grain) 1 x Instruction Manual

KUJDES : DRONI LIDHET ME APLIKACIONIN PERKATES , ME GPS  DHE MBAHET NE BEGINNER  MODE ( NE PROGRAM PER FILLESTAR )SA TJA MERRNI DOREN , KJO BEN QE MOS TJU IKI LARG. JU LUTEMI PERDORENI NE FUSHE TE HAPUR PA PENGESA SA TJA MERRNI DOREN QE MOS TE PESONI AKSIDENTE.  BENI KUJDES ME PILOTIMIN SE NUK ESHTE  PERGJEGJESI E JONA. SHIKONI DHE VIDEO PERDORIMI NE YOUTUBE 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Drone
Oferte
DRON QUADCOPTER SJRC F11S 4K PRO GPS ( 1 Bateri )
sjrc
Oferte Lek 35,900 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 27%
Oferte
Dron Quadcopter E58L Me Drita LED
rc
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 12,000 Ulje 51%
Oferte
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
8811
Oferte Lek 27,900 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 43%
Oferte
DRON QUADCOPTER E99 MAX 4K ( 2 Bateri )
rc
Oferte Lek 7,200 Cmimi real Lek 21,000 Ulje 66%
Oferte
Dron Quadcopter ZD6 Pro 5G
funsky
Oferte Lek 15,500 Cmimi real Lek 23,000 Ulje 33%
Oferte
DRON QUADCOPTER FIMI X8 MINI ( 2 Bateri )
fimi
Oferte Lek 70,000 Cmimi real Lek 85,000 Ulje 18%