DRON QUADCOPTER MJX BUGS 4

DRON QUADCOPTER MJX BUGS 4
DRON QUADCOPTER MJX BUGS 4
DRON QUADCOPTER MJX BUGS 4
DRON QUADCOPTER MJX BUGS 4
DRON QUADCOPTER MJX BUGS 4
DRON QUADCOPTER MJX BUGS 4
DRON QUADCOPTER MJX BUGS 4
DRON QUADCOPTER MJX BUGS 4
DRON QUADCOPTER MJX BUGS 4
DRON QUADCOPTER MJX BUGS 4
DRON QUADCOPTER MJX BUGS 4

DRON QUADCOPTER MJX BUGS 4

Cmimi real Lek 39,000 Oferte Lek 27,800 Ulje 29%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe tja u shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online

EMRI : DRON QUADCOPTER

MARKA : MJX

MODELI : BUGS B4

KAPACITETI I BATERISE : 3400mAH BATERISE BEJINI NJE CIKEL TE PLOTE KARIKIMI 24 ORE 

KOHA : NE KARIKIM 4 ORE / NE FLUTURIM RRETH 20 MINUTA SIPAS MANUALIT POR VARET NGA KUSHTET ATMOSFERIKE DHE MENYRA E PERDORIMIT SI DHE DISTANCA E TRANSMETIMIT 

DISTANCA E TRANMETIMIT PER KONTROLL : RRETH 300 - 500 m, LARTESIA 150m

DISTANCA E TRANMETIMIT PER VIDEO WIFI : 200 - 300 m VETEM NEPERMPJET WIFI 5G (PRANDAJ SIGUROHUNI QE TELEFONI JUAJ TE MUNDESOJE KETE LIDHJE WIFI)

TELEKOMANDA : ME TANSMETUES 2.4GHz, KUNDER INTERFERENCES

BATERI PER TELEKOMANDEN : 4 X AA (NUK PERFSHIHEN NE PAKETIM)

KAMERA-  WIFI HD 2K (2048 x 1152 ) ME FUSHEPAMJE TE GJERE PREJ 120°

VECORI : OPSIONI INTELIGJENT PER T'JU NDJEKUR GJATE AKTIVITETIT TUAJ TE PREFERUAR,

TRANSMETIM I SHPEJTE PA VONESA SIGURON VIDEO NE KOHE REALE, IDEALE PER SELFIE

RUAN LARTESI TE QENDRUESHME FALE SENSORIT PER PRESIONIN BAROMETRIK

POZICIONIM ME GPS SIGURON VENDODHJE TE SAKTE TE DRONIT

RIKTHIM AUTOMATIK NE SHTEPI ME SHTYPJEN E NJE BUTONI E BEN SHUME MIQESOR PER FILLESTARET

FUNKSIONI HIGHT/LOW REAGON SHPEJTE,

KAMERA 0° DERI NE 90°

BUTON PER RUAJTJEN E LARTESISE DHE ULJEN,

PERDORNI TELEFONIN SI TELEKOMANDE NEPERMJET APLIKACIONIT BUGS GO APP

NDJEK TRAJEKTOREN QE REGJISTRONI NE EKRANIN E TELEFONIT NEPERMJET APLIKACIONIT

ME ANE TE OPSIONIT "PIKA E INTERESIT" MUND TE SPECIFIKONI NJE GODINE, OBJEKT APO POZICION RRETH TE CILIT DRONI DO TE SILLET VAZHDIMIT NE KAHUN ORAR

DRITA LED PER FLUTURIM NATEN

KUJDES : DRONI LIDHET ME APLIKACIONIN PERKATES , ME GPS  DHE MBAHET NE BEGINNER  MODE ( NE PROGRAM PER FILLESTAR )SA TJA MERRNI DOREN , KJO BEN QE MOS TJU IKI LARG. JU LUTEMI PERDORENI NE FUSHE TE HAPUR PA PENGESA SA TJA MERRNI DOREN QE MOS TE PESONI AKSIDENTE.  BENI KUJDES ME PILOTIMIN SE NUK ESHTE  PERGJEGJESI E JONA. SHIKONI DHE VIDEO PERDORIMI NE YOUTUBE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Drone
Oferte
DRON QUADCOPTER COOLLIGHT S27
coollight
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 12,000 Ulje 34%
Oferte
DRON QUADCOPTER XiL 193 MAX 4K
4drc
Oferte Lek 36,000 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 27%
Oferte
DRON QUADCOPTER HITORQUE EAGLE ONE
coollight
Oferte Lek 33,900 Cmimi real Lek 45,000 Ulje 25%
Oferte
DRON RC QUADCOPTER SH003 4K ( 2 Bateri )
rc
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 13,000 Ulje 39%
Oferte
DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )
fineco
Oferte Lek 17,900 Cmimi real Lek 39,000 Ulje 54%