Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Samsung S7 Edge

Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Samsung S7 Edge
Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Samsung S7 Edge
Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Samsung S7 Edge
Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Samsung S7 Edge
Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Samsung S7 Edge
Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Samsung S7 Edge
Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Samsung S7 Edge
Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Samsung S7 Edge
Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Samsung S7 Edge
Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Samsung S7 Edge
Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Samsung S7 Edge
Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Samsung S7 Edge

Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Samsung S7 Edge

COLOR
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 1,500 Ulje 57%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER LEKURE 

MARKA : PIERRE CARDIN

MODELI : PCL-P03

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNG

MATERIALI : TPU + PU

NGJYRA : GRI

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA

VECORI : DIZENJIM I BUKUR ARTIZANAL ME LEKURE TE VERTETE

PAMJE LUKSOZE MODERNE ME NDJESI TE REHATSHME GJATE MBAJTJES DHE KAPJE TE QENDRUESHME

TJETER : PERSHTATET PLOTESISHT ME MODELIN PERKATES TE TELEFONIT

MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER LEKURE
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Iphone
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%