Cover Gomine Me Shkelqim Metalik Baseus Per Iphone 5/ 5s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8

Cover Gomine Me Shkelqim Metalik Baseus Per Iphone 5/ 5s /  6 Plus / 6s Plus / 7 / 8
Cover Gomine Me Shkelqim Metalik Baseus Per Iphone 5/ 5s /  6 Plus / 6s Plus / 7 / 8
Cover Gomine Me Shkelqim Metalik Baseus Per Iphone 5/ 5s /  6 Plus / 6s Plus / 7 / 8
Cover Gomine Me Shkelqim Metalik Baseus Per Iphone 5/ 5s /  6 Plus / 6s Plus / 7 / 8
Cover Gomine Me Shkelqim Metalik Baseus Per Iphone 5/ 5s /  6 Plus / 6s Plus / 7 / 8
Cover Gomine Me Shkelqim Metalik Baseus Per Iphone 5/ 5s /  6 Plus / 6s Plus / 7 / 8
Cover Gomine Me Shkelqim Metalik Baseus Per Iphone 5/ 5s /  6 Plus / 6s Plus / 7 / 8
Cover Gomine Me Shkelqim Metalik Baseus Per Iphone 5/ 5s /  6 Plus / 6s Plus / 7 / 8
Cover Gomine Me Shkelqim Metalik Baseus Per Iphone 5/ 5s /  6 Plus / 6s Plus / 7 / 8
Cover Gomine Me Shkelqim Metalik Baseus Per Iphone 5/ 5s /  6 Plus / 6s Plus / 7 / 8
Cover Gomine Me Shkelqim Metalik Baseus Per Iphone 5/ 5s /  6 Plus / 6s Plus / 7 / 8
Cover Gomine Me Shkelqim Metalik Baseus Per Iphone 5/ 5s /  6 Plus / 6s Plus / 7 / 8
Cover Gomine Me Shkelqim Metalik Baseus Per Iphone 5/ 5s /  6 Plus / 6s Plus / 7 / 8

Cover Gomine Me Shkelqim Metalik Baseus Per Iphone 5/ 5s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 8

Color
MODELI
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 800 Ulje 47%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER SHINNING CASE

MARKA : BASEUS

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : TPU

NGJYRA : ROZE / E ZEZE / BLU

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM ME SHTRESE METALIKE TE SHKEQYESHME

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

SHENIM: VERSIONI 5 DHE 6 PLUS JANE ME SHKELQIM METALIK 360° PA NDERPRERJE TE NGJYRES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus