Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery

Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery

Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Porte Type-c Power Delivery

COLOR
Cmimi real Lek 3,100 Oferte Lek 2,400 Ulje 23%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

KAPACITETI : 10000mAH

HYRJE TYPE-C: PD 5V / 2.4A MAX

HYRJE LIGHTNING : DC 5V / 2.1A MAX

DALJE USB-A : DC 5V /2.4A MAX

DALJE TYPE-C : PD 5V / 3A

PERMASA : 9.2 x 6.1 x 2.2 cm

PESHA : 170g

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIMI ME PERMASE TE VOGEL, PER TU MBAJTUR LEHTE ME VETE

PANELI DIGJITAL ME  LED TREGON SAKTESISHT NIVELIN E BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

FIKET AUTOMATIKISHT KUR PAISJA KARIKOHET PLOTESISHT

PRODUKTI I CERTIFUKUAR PER CILESI DHE SIGURI

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE   MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%