Adaptor Type-c Me Porte Audio 3.5mm Baseus

Adaptor Type-c Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Type-c Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Type-c Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Type-c Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Type-c Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Type-c Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Type-c Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Type-c Me Porte Audio 3.5mm Baseus

Adaptor Type-c Me Porte Audio 3.5mm Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,000 Ulje 44%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR TYPE-C ME PORTE AUDIO 3.5mm

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + TPE + ALUMIN

DALJE : 1.5A

PERMASA : 4.4 (12.5 ME KABELL) x 2.1 x 0.9 cm

PESHA : 8g

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE DEGJIM AUDI0, NUK TRANSMETON TE DHENA

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE TYPE-C

VECORI : ME KETE ADAPTOR MUND TE KARIKONI PAISJEN TUAJ DHE TE DEGJONI MUZIKE NJEKOHESISHT

PAMJE MODERNE LUKSOZE, MATERIAL CILESOR REZISTENT NDAJ OKSIDIMIT DHE PERDORIMIT, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

ÇIP INTELIGJENT PER DEKODIMIN E ZERIT SIGURON TRANSMETIM ME SHPEJTESI TE LARTE DHE TINGULL TE QARTE HI-FI

TELEFONATAT TE QARTA DHE NUK KANE NGECJE ZERI

PORTA AUDIO LIGHTNING KA PRIORITET NDAJ PORTES AUDIO 3.5mm, KJO E FUNDIT NUK KRYEN FUNKSIONIN E TELEFONATES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor audio
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%